İstanbul Baymak Servisi
444 67 02

Baymak Kombi Sıcak Su Gelmiyor 3 Farklı Çözüm

Baymak Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Baymak kombi cihazlarında çeşitli sebeplerden ötürü sıcak su kesilebilir. Baymak kombi sıcak su gelmiyor 3 farklı çözüm yollarından bahsederek biran önce çözüme kavuşturulmasını sağlamaktayız. Kombi cihazları çeşitli sebeplerden arıza verebilmektedir. Bunun bir çok sebebi bulunmakta olup arıza sebeplerini en doğru şekilde tespit etmek önemlidir.

Firmamız merkez iklimlendirme servisi olarak her gün 24 saat sürekli sahada Baymak servisi olarak hizmet vermektedir. Uzman birimlerimizin uzun yıllar bu sektörde olmasından ötürü işinde olan tecrübesiyle Baymak kombi sıcak su gelmiyor arızası oluştuğunda hemen çözüm üretiyoruz. Kombi cihazlarınızda olabilecek her arıza durumunda hemen tamir, bakım işlemleri yapılmaktadır.

1 Baymak Kombi Bakımı Yaptırın

Kombi cihazları olabilecek arıza sebeplerinin en önemli neden bakımsızlıktır. Bakım yapılmayan tüm kombi cihazları Baymak kombi sıcak su gelmiyor sorunlarının başlıca sebeplerinden biridir. Düzgün çalışmayan kombilerde ilk akla gelen bakım yaptırmak olmaktadır. Fakat bakım yapılması geciken cihazlarda bu durum ile karşılaşmak oldukça can sıkıcı olmakta ve masraflarınızı arttıracaktır.

Yüksek bedeller ödemek yerinde kombi bakımlarınızı zamanında yaptırın ve hiç bir arıza ile karşılaşmadan cihazlarınızı kullanmaya devam edin.

Baymak Kombi Sıcak Su Gelmiyor

2 Kombi Musluk Filtresi

Kombi musluk filtresinde tıkanıklık olduğunda su basınçlı gelmez ve suyun sıcaklığı düşecektir. Baymak kombi bakımı yapıldığında bu filtreler ya temizlenir yada değişmektedir. Fakat bakımı yapılmayan kombilerde musluk filtresi tıkanması durumunda kombi devreye girmeyecek ve sıcak su akışı kesilecektir.

Kombi musluk filtresini kontrol ederek tıkalı ise değiştirmeli ve düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kombinizin düzgün çalışması için bu filtre kontrolü yapılmalı ve değiştirildiğinde Baymak kombi sıcak su gelmiyor sorunu ortadan kalkması gerekmektedir. Şayet problem değişmedi ve hala sıcak su gelmiyorsa farklı sebeplerden olma ihtimali devam etmektedir.

3 Filtreleri Kontrol Edin

Su sıcak gelmediğinde ilk olarak gaz akışı olup olmadığını kontrol edin. Gazın geldiğinden emin olduktan sonra bacadan giren toz, kirler ve çeşitli maddeler filtreleri tıkamış olabilir. Filtrelerin tıkanması sebebiyle hava sirkülasyonu engellenecek ve kombi ateşleme yapmayacağı için su sıcak gelmeyecektir.

Bu filtreleri düzenli olarak temizlemeli ve ardından kombinizde olan arıza ortadan kalkabilir. Bu yapılacaklar sizlerin de evdeki malzemeler ile yapabileceğiniz şeylerdir. Fakat arızanın devam etmesi durumunda Baymak servis ile iletişime geçebilir ve arızanın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Baymak Servisi

Baymak Servisi

Yorum Yazın

İstanbul Baymak Servisi

Baymak Servis Çağır

Adresinize Aynı Gün Baymak Servis Çağırın
444 67 02

Baymak Servis WhatsApp

WhatsApp Üzerinden Baymak Servis Talebinizi Bize İletin
WhatsApp

İstanbul Baymak Servis

Baymak marka Kombi & Klima ürünlerinde tamir, onarım, bakım, montaj, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri. 

Son Yazılar

Servis Bültenine Üye Olun